Vorige veiling - VEILING 26-03-2024 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Hoogwaardigheidsbekleder met een ruyi

Goudgehoogd kapucijnerkleurige grond bedekt met turkooisblauw email. China, Qing.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Venus met Amor

Olieverf op doek.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De aanbidding der wijzen

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Singerie

Achterglasschildering.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Rotsachtig landschap met huisje

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd en gedateerd 1886.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De Heilige Familie

Olieverf op paneel gemerkt met Antwerpse handjes.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De avontuurlijke rit

Olieverf op paneel. Onderaan links gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bisschop op zijn sterfbed

Olieverf op paneel. Inscriptie: "Aetatis Suae 63 A°1631"
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Landschap met het kasteel van Caesar in Vaulx-lez-Tournai

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1680.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De Heilige Familie

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Loth en zijn dochters

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De kruisiging

Olieverf op boogvormig paneel. ca. 1550
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Meleagros en de jacht op het Calydonische zwijn (ca. 1710)

Olieverf op doek.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Het laatste oordeel

Olieverf op doek. ca. 1580
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Kruisafneming met zelfportret van Frans II Francken (ca. 1610)

(derde figuur van rechts) Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De koets op de weg van Genève

Grisaille op doek. Onderaan links gesigneerd. Vergulde lijst uit de tijd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Stilleven met papegaai en bloemenvaas in een park (ca. 1680/90)

Olieverf op doek. Italiaanse lijst uit de tijd in gesneden en verguld hout.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Het vertrouwen

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"La grande Place de Tournai, le jour de la vente des grains des dîmes de l’Abbaye saint Martin"

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1822.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vermeend portret van Mme Henriette Lousbergs

Olieverf op doek. Inscriptie op het raam ´Henriette´.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €