Vorige veiling - VEILING 26-03-2024 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Soepterrine

Blauw Ronda decor, gespreide s-vormige ribben. Aardewerk, Doornik.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Groep

Herderskoppeltje met bok. Veelkleurig goudgehoogd decor. een blauw merk van Frankenthal, kleine schilfers.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Groep

Vrouw met lier en amor. Porselein met veelkleurig goudgehoogd decor, een merk. Koperen sokkel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Jachtbestek

18de eeuw (In een cassette)
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Pendule

Geëmailleerde wijzersplaat gemerkt Trossaert et Roelants & Cie à Gand. Bovenop een jonge vrouw met tamboerijn. Gepatineerd en verguld brons, Napoleon III, 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Twaalf dessert lepels

Zilver en vermeil. Joseph Goemans, Antwerpen. (in cassette)
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Kleine reispendule

Geelkoper en lederen etui.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Koperen koffertje

Versierd met plaatjes in been.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Schaal, borden, schenkkan, mostaardpot, ... Tin, 18de-19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vrijmetselaarsdegen

PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar kerkkandelaars

Geribde schacht op driepotige basis. Decor met acanthusbladeren, slingers en cherubs. Verguld en geciseleerd brons, 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar papegaaien

Veelkleurig versierd. Duitsland, 19de eeuw. Gemerkt (scherfje aan een blad).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Louis XVI stijl speeltafel

Vier vierkante poten en twee uittrekblaadjes. Schaakbord in onyx. Bijgevoegd tweeëndertig gesneden figuurtjes, China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Madonna met Kind

Paneel. Bijgevoegd een ikoon met metalen riza en met voorstelling van Maria omgeven door heiligen (31 x 27 cm).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Zegenende Christus

Zilveren riza “84, Moskow 1845.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Koffie- en theeservies

Bestaande uit een koffiekan, een theekan, een melkkan en een suikerpot. Zilver. Bijgevoegd een dienblad.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar driearmige kandelaars

Louis XVI stijl. Zilver 800 p.m.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar tweearmige kandelaars

Verguld brons en marmer, Louis XVI stijl.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar Louis XVI stijl haardijzers

Verguld brons en albast.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Transition-stijl console

Op vier gebogen poten verbonden met een regel . Verguld en gesneden hout. Witmarmeren blad. 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €