Vorige veiling - VEILING 14-06-2022 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Twee bordjes, twee schaaltjes, een kopje met bordje en een bowl. Blauw decor. China (schilfers en scherfjes).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Gedekte suikerpot met twee handvatten

Blauw doorlopend decor met rivierlandschap. China, 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Reeks van vijf borden

Blauw decor met rivierlandschap. China, eind 19de eeuw (scherfjes, schilfers).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Par vierkante tafeltjes

Hardhout versierd met kostbare voorwerpen Zwart gelakt blad met vogels op bloeiende takken. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Een kopje. Cheng-Hua merk; een stemcup; een bowl; een saké cup
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar schalen

Blauw decor met landschap. China, 18de eeuw (schilfers, een gerestaureerd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar vazen

Veelkleurig versierd met vrouwen en kinderen in een tuin en met inscripties. China, eind 19de / begin 20ste eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Reeks van twaalf borden

Versierd in Famille Rose kleuren met bloeiende takken en vogels. China, 18de eeuw (scherfjes, schilfers, meerdere gerestaureerd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vierzijdige vaas

Versierd in Famille Rose kleuren met bloeiende takken en vogels. China, een merk met zes karakters.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar knolvormige vaasjes

Blauw decor met bloeiende bloemenranken. China, 18de eeuw (scherfje aan de voetrand van een vaas).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar kopjes en schoteltjes

Blauw décor. China. Kangxi, gemerkt (scherfjes).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Reeks van vijf borden

Versierd in Famille Rose kleuren met een bloemenvaas en een fruitschal in het midden. China, 18de eeuw (een gebarsten, een gerestaureerd, scherfjes). Bijgevoegd een Famille Rose bord.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Gedekte soepterrine op schotel

Blauw decor met bloemenmanden. China, eind 18de eeuw. (restauratie aan dekselknop).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De terugkeer van de jacht

Schildering op zijde. China, 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar armstoelen

Rug versierd met gesneden bloemenvaas. Cederhout, China, 19de eeuw
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Grote schotel

Blauw, ijzerrood en goud decor. Chinees Imari, 18de eeuw (schilfertjes).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Groep

Gesneden rood koraal met drie armen en de voorstelling van vijf godheden. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Groep

Gesneden rood koraal met de voorstelling van twee godheden. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Groep

Gesneden rood koraal met vier armen en de voorstelling van zeven godheden. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Blauw decor met bloemen. China, 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €