Vorige veiling - VEILING 22-03-2022 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Schaal op voet met twee handvatten

Smeedijzer versierd met bloemen en oranje glas.
PRIJS VERKOCHT: 180.00 €

Vierzijdige balustervormige strooier

Zilver, 835 p.m., gemerkt PV.
PRIJS VERKOCHT: 90.00 €

Sauskom

Met een handvat en op drie pootjes. Zilver, keuren.
PRIJS VERKOCHT: 160.00 €

Twee fazanten

Zilver, gemerkt.
PRIJS VERKOCHT: 700.00 €

Koffiekan. Zilver, Sheffield, 1885 (H. 27,5 cm; brutogewicht +- 780 g) Theekan met s-vormige ribben. Zilver, zilversmid D Roussel (H. 22 cm; brutogewicht +- 495 g). -Chocoladekan. Verzilverd metaal (H. 25 cm).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Schotel

Blauw decor met bloeiende rots en bloemen op de boord; geel biesje. Delft, einde18de eeuw (schilfers).
PRIJS VERKOCHT: 320.00 €

Paar koeienmelkers

Witgeglazuurde groep. Delft (scherfjes, restauratie).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Damesportret

Geëmailleerde ronde plaat. Limoges.
PRIJS VERKOCHT: 110.00 €

Twee cylindrische tasjes en schoteltjes begin 19de eeuw

Het ene met zwart goudgehoogd decor van landschapjes. Het andere met veelkleurig goudgehoogd decor van landschappen met personages.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Lot van twee doosjes

De ene, in ongekleurd schildpad. De andere, met ingelegd decor van een bloemenmand op een grond van sterretjes.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Belkoord

Borduurwerk en uiteinden in verguld metaal. 19de eeuw
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Twee tegels

Blauw decor met personages. Delft.
PRIJS VERKOCHT: 16.00 €

Paar zittende mopshondjes

Veelkleurig goudgehoogd aardewerk.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Suzanne en de ouderlingen

Koperen geëmailleerde plaat. Limoges.
PRIJS VERKOCHT: 300.00 €

Teestoof

Op drie klauwpoten. Gefineerd mahoniehout en geschilderd hout. 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vier wapenschilden

Goudgehoogde gouaches. Gesigneerd D. de la C.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Rechthoekig juwelendoosje

Verguld brons en porseleinen plaatjes met bloemendecor. Napoleon III.
PRIJS VERKOCHT: 280.00 €

De drinkebroers

Blauw decor. Gemerkt B.P. Delft, 18de eeuw (gerestaureerd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Reiswekker Lapis Lazuli Vendome Cartier

Mecanisch. Cartier Paris.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Ring

Wit goud; bezet met een oudgeslepen briljant van +- 1,5 kt.
PRIJS VERKOCHT: 1500.00 €