Geëmailleerde wijzersplaat gemerkt Trossaert et Roelants & Cie à Gand.
Bovenop een jonge vrouw met tamboerijn. Gepatineerd en verguld brons, Napoleon III, 19de eeuw.
Houd er rekening mee dat onze website cookies gebruikt die nodig zijn voor het functioneren van de website, cookies die de prestaties optimaliseren.
Door op onze website te blijven of op 'Ik begrijp het' te klikken, gaat u akkoord en accepteert u ons cookiebeleid.
Lees ons cookiebeleid voor meer informatie over onze cookies, hoe we ze gebruiken en hun voordelen.