Vorige veiling - VEILING 26-03-2024 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Schaal

Blauw decor. China, Qienlong.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Balustervormige vaas

Decor in famille rose kleuren met hofdames en een inscriptie. China, een merk.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bolvormige gemberpot

Versierd in Famille Rose kleuren met vrouw en kinderen in uitsparingen of grond van bloeiende ranken, China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bord

Blauw, ijzerrood en goud decor met twee bloeiende takken in het midden en bloemenslingers. China, 18de eeuw (randschilfers).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Diep bord

Versierd in Famille Verte kleuren met een bloeiende takken. China (schilfers).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bolvormige vaas met hoge hals

Veelkleurig goudgehoogd decor met een plechtigheid in een uitsparing op grond van bloemen. China, een merk.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Balustervaas

Blauw decor met kostbaarheden en florale en vegetale moetieven.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Elegante dame met bloem - Twee meisjes met mand

Gesneden rose rotskristal. China (licht beschadigd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Kaststel

Paar stelbekers en drie gedekte vazen. Ijzerrood en goud decor met bloeiende takken. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bord

Goudgehoogd decor in famille rose kleuren met bloemen. China, 18de eeuw (haarbarstje).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar vierzijdige vazen

Versierd in Famille Verte kleuren met krijgers. China, Kangxi (bakfout aan een vaas, scherven, schilfers).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Grote theekan

Veelkleurig goudgehoogd decor met paleistaferelen en vogels op bloeiende takken. China, Canton (scherfjes).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Grote vaas

Veelkleurig goudgehoogd decor met paleistaferelen en bloeiende takken met vogels; reliëfdecor met qilins en draken op hals en schoudering. China, Kanton, 19de eeuw (barst).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Twee vazen

Veelkleurig goudgehoogd decor met paleistaferelen en bloeiende takken met vogels; reliëfdecor met qilins en draken op hals en schoudering. China, een merk.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar schalen

Blauw decor met landschap. China, 18de eeuw (schilfers, een gerestaureerd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Tuinkruk

Keramiek bedekt met groen en okerkleurig email met decor van draken en planten. China, eind Qing.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Balustervaas

Versierd in Famille Rose kleuren met goddelijke figuren in een landschap. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Theekannetje

Blauw, groen en ijzerrood decor met bloeiende twijgen. China.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Balustervormig vaasje

Versierd in Famille Verte kleuren met bloeiende takken en vogels. China, merk met zes karakters (barsten en schilfers).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Paar vierzijdige vazen

Versierd in Famille Rose kleuren met paleistaferelen op grond van bloemen. China, een merk.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €