Vorige veiling - VEILING 26-03-2024 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Man met pijp

Gesigneerde aquatint, genummerd 2/8.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Stormachtig landschap met Philemon en Baucis

Gravure.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Marilyn

Kleurzeefdruk. Sunday B. Morning editie.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bloemenvaas met figuurtjes

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1915.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Landschap met bomen

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Bloemenboeket

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd en gedateerd (19)90.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vissersboot

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Twee honden

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd. Bijgevoegd: Stilleven, olieverf op paneel. Gesigneerd ´Ed. Velghe´.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Meisje met vlechten

Olieverf op karton. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Marianne

Plaaster (licht beschadigd).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Stedelijk landschap

Olieverf op karton. Onderaan links gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Het kegelspel

Olieverf op paneel.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Schapen in de wei

PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Scharrelende haan en kippen

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"La Gracieuse"

Terracotta. Gesigneerd en gedateerd ´Gand 1899´.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Het portaal

Aquarel op papier. Onderaan links gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Abstracte sculptuur

Gepolijst brons. Gesigneerd en genummerd 1/1.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Portret van kunstenaar - Monnik op de rug gezien

Potloodtekening op papier (dubbelzijdig).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Meisje met witte muts- Jonge vrouw

Twee ovale pastels. 19de eeuw.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Schapen in de wei

Olieverf op doek.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €