Vorige veiling - VEILING 26-03-2024 om 14.00

Veiling:
Categorie:

De brief

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Winterlandschap

Olieverf op doek gekleefd op karton. Onderaan rechts gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Vrouwelijk torso

Verguld brons. Eind 19de eeuw. Vierkante sokkel in witgeaderd groene marmer.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Koeien in de wei

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gemonogrammeerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Les deux Chinoises"

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Landschap

Acrylverf op doek. Onderaan links gesigneerd en gedateerd (19)82.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De herder

Aquarel op papier. Onderaan rechts gesigneerd.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Tête de Rik"

Ets. Stempel en n° 27/52.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Twee kalkoenen

Gesigneerde kleurenlithografie, genummerd 7/100 (1956).
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Cathédrale Saint Ursin Bourges"

Gesigneerde ets, gedateerd 1930, épreuve d´état.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Jonge vrouw bij de opsmuk

Sanguinekleurige ets.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Le bouquet"

Gesigneerde kleurhoutsnede, gedateerd 1921.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Le flambage du cochon"

Ets. Stempel en n° 27/52.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Le montage du dragon sur le beffroi de Gand"

Gesigneerde ets, getiteld en genummerd 92/125.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Impression d´hiver: Lisière de forêt sous la neige"

Ets. In de plaat gesigneerd en gedateerd 1911. Stempel en n° 27/52.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Onze Lieve Vrouwkerk Atnwerpen"

Gesigneerde ets, genummerd 10/100.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

Lot van drie gravures

-J.B. Jongkind, Vue de Paris -Jakob Smits, Het symbool van de Kempen -Felicien Rops, De hobo
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Le tramway"

Opgewerkte lithografie, gesigneerd en getiteld. E.A.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

"Les nuages"

Ets. Stempel en n° 27/52.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €

De lectuur

Gesigneerde kleurenlithografie, genummerd 10/300.
PRIJS VERKOCHT: 0.00 €