Avondmist te Edam

Olieverf op doek. Onderaan rechts gemonogrammeerd en gedateerd (19)17.

Groot boslandschap met nimfen

Olieverf op doek.

Prinses van Damas

Olieverf op paneel. In het midden links gesigneerd en gedateerd 1860.

Landschap met wandelaar en koeien aan de drinkplaats

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd.

De mand met kersen

Allegorie van de Voorzichtigheid en de Onschuld

Olieverf op paneel. Inscriptie rechts in het midden: "Evangel... Math Cap X...".

De twee vrienden

Olieverf op paneel. Links in het midden gesigneerd.

Tafel met drapering, versierd met bloemen, zilverwerk en porselein.

Olieverf op paneel. Onderaan links gesigneerd en gedateerd 1867.

Gezicht op Brugge

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd.

Vaas met bloemen

Palingvisser in de mist

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.

Blauwe kaketoe (ca. 1930)

Geëmailleerd grès. Op de rugzijde gesigneerd.

"Eritis Similes Deo"

Opgewerkte gravure.

Het huis van de kunstenaar

"La sirène"

Verguld brons. Gesigneerd. Bronsgieter F. Barbedienne.

Witte monochroom

Assemblage op paneel. Op de rugzijde gesigneerd en gedateerd 1965.

"La rencontre" (1967)

Oost-Indische inkt op papier gekleefd op doek. In het midden rechts gesigneerd en gedateerd ´7-67´.

"L´anniversaire du géant"

Gouache op papier gekleefd op doek. Onderaan links getiteld en gedateerd ´Fév. 1983´. Op de rugzijde gesigneerd.