Herder met kudde in een landschap

Olieverf op doek. Onderaan rechts door de twee kunstenaars gesigneerd en gedateerd 1867.

Avondmist te Edam

Olieverf op doek. Onderaan rechts gemonogrammeerd en gedateerd (19)17.

De verzoeking van de Heilige Antonius (1915-1917)

Potlood, Oost-Indische inkt, lavis en aquarel op papier. Onderaan links gesigneerd.

Prinses van Damas

Olieverf op paneel. In het midden links gesigneerd en gedateerd 1860.

De mand met kersen

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd.

Allegorie van de Voorzichtigheid en de Onschuld

Olieverf op paneel. Inscriptie rechts in het midden: "Evangel... Math Cap X...".

De twee vrienden

Olieverf op paneel. Links in het midden gesigneerd.

Tafel met drapering, versierd met bloemen, zilverwerk en porselein.

Olieverf op paneel. Onderaan links gesigneerd en gedateerd 1867.

Gezicht op Brugge

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd.

Vaas met bloemen

Palingvisser in de mist

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.

"Eritis Similes Deo"

Opgewerkte gravure.

"La sirène"

Verguld brons. Gesigneerd. Bronsgieter F. Barbedienne.

Witte monochroom

Assemblage op paneel. Op de rugzijde gesigneerd en gedateerd 1965.

"La rencontre" (1967)

Oost-Indische inkt op papier gekleefd op doek. In het midden rechts gesigneerd en gedateerd ´7-67´.