1

Schaaltje 300 €

Naar Paulus Oham. Versierd in het midden met keizer Gustave II Adolf te paard waarrond zes ridders in medaillons. Tin, Nürnberg, 17de-18de eeuw.

2

Accordeon 250 €

Bekleed met parelmoer. Gemerkt "J. Fiers".

Paar kandelaars 500 €

Met de voorstelling van twee vrouwen in antieke klederdracht. Bruin gepatineerd brons gesigneerd Pradier. Witte marmeren sokkels.

Gemberpot 150 €

Veelkleurig decor met vrouw en kinderen in uitsparingen op een grond van bloeiende ranken. China, 19de eeuw.

Cache-pot 450 €

Doorlopend veelkleurig decor met een draak op een groene gebloemde grond. China.

6

Sèvres 300 €

Schacht en deksel in veelkleurig en goud decor met bloemenslingers en linten. Gemerkt Sèvres 1844. Château des Tuileries. Verguld bronzen monturen. Eind 19de eeuw.

Paar cylindervormige vazen 500 €

Veelkleurig decor met paleistaferelen en bloeiende takken. China, Kanton, 19de eeuw.

Twee vaasjes 800 €

Versierd in Famille Rose kleuren met vrouwen en kind op een terras. China, merk.

9

Paar kleine kaarshouders 300 €

Getorste schacht op vierkante basis. Zilver, Londense keuren.

10

Schotel 100 €

Veelkleurig versierd met bloemen. Frans aardewerk, 18de eeuw (scherven, schilfers).

Driedelige altaarset 700 €

Driepotige wierookbrander en paar balustervaasjes Geëmailleerd metaal veelkleurig versierd met personages in een tuin op een groene grond met bloeiende ranken. China, Kanton, 19de eeuw

Achtzijdig bord 250 €

Met golvende zijden. Geëmailleerd metaal veelkleurig versierd met in het midden een romantisch tafereel. Merk op de rugzijde. China, Kanton, 19de eeuw.

Boreas ontvoert Orithyia 500 €

Groep in biscuit. Gemonogrammeerd LB en genummerd 15. Sèvres, 18de eeuw (anciennes restaurations).

14

Milieu de table 250 €

In de vorm van een opengewerkte mand met fruit. Veelkleurig decor. Europees aardewerk.

Paard 300 €

Gesneden jade. China, Tang stijl.

Bordenwarmer 20 €

Rood goudgehoogd decor met bloeiende slingers. China, 19de eeuw (oude restauraties).

Sint Pieter 250 €

Zilver bezet met vier stenen. Keuren. Neogotische stijl.

Paar tweearmige wandlampen 450 €

In de vorm van een jonge vrouw met gebladerd onderlijf. Verguld en geciseleerd brons . Louis XVI-stijl.

Balustervormige vaas 1200 €

Met twee geringde oren. Bedekt met blauw email. China, een Kangxi merk.

Paar gedekte vazen 300 €

Veelkleurig goudgehoogd decor met paleistaferelen en bloeiende takken in uitsparingen. China, Kanton, 19de eeuw, merk met vier karakters (een dekselknop ontbreekt).