Landschap met wandelaar en koeien aan de drinkplaats

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd.

"La sirène"

Verguld brons. Gesigneerd. Bronsgieter F. Barbedienne.

De mand met kersen

Allegorie van de Voorzichtigheid en de Onschuld

Olieverf op paneel. Inscriptie rechts in het midden: "Evangel... Math Cap X...".

Het huis van de kunstenaar

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.

Vaas met bloemen

"La rencontre" (1967)

Oost-Indische inkt op papier gekleefd op doek. In het midden rechts gesigneerd en gedateerd ´7-67´.

Domein in Menton (1909-1910)

Palingvisser in de mist

Tafel met drapering, versierd met bloemen, zilverwerk en porselein.

Olieverf op paneel. Onderaan links gesigneerd en gedateerd 1867.

Gezicht op Brugge

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd.

Prinses van Damas

Olieverf op paneel. In het midden links gesigneerd en gedateerd 1860.

De twee vrienden

Olieverf op paneel. Links in het midden gesigneerd.

"Eritis Similes Deo"

Opgewerkte gravure.

Paard aangevallen door een leeuw

Bruin gepatineerd brons. Gesigneerd. Gemerkt met monogram van de gieter Hector Brame.

Witte monochroom

Assemblage op paneel. Op de rugzijde gesigneerd en gedateerd 1965.