Zonder titel

Gouache en pastel op papier. Onderaan rechts gesigneerd.

Zonder titel

Zonder titel

Gouache en pastel op papier. Links gesigneerd.

Zonder titel

Gouache en pastel op papier. Onderaan in het midden gesigneerd.

De vlasakker

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd.

Panorama in Flobecq

Olieverf op paneel. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1939.

Bloemenvazen

"Diamanti"

Kleurlinogravure. Onderaan rechts gesigneerd en links genummerd 22/75. Atelier Grafica Uno, Milaan.

Zonder titel

Aquatint, sepia. Onder rechts gesigneerd en gedateerd (19)90, links genummerd 22/100. Atelier Orlando Condeso, New York.

Zonder titel

Gravure, sepia. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1990. Links genummerd 22/100. Atelier IME company Ltd, New York.

"Ivresse des oiseaux"

Kleurenlithografie. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd (19)91. Genummerd links 22/75. Atelier Desjobert, Paris.

Zonder titel

Kleurets en aquatint. Onderaan rechts gesigneerd en links genummerd 22/100. Atelier Mario Reyes, Mexico.

Zonder titel

Kleurets. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd (19)90. Links genummerd 22/100. Atelier Bransted studio, New York.

Zonder titel

Kleurenlithografie. Onderaan rechts gemonogrammeerd en gedateerd (19)91. Links genummerd 22/75. Atelier Desjobert, Paris.

"Le forgeron de la Liberté"

Kleurenlithographie met collages. Onderaan links gesigneerd en rechts genummerd 22/75. Atelier Desjobert, Paris.

Jong kind

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd.

Vrouwelijk naakt op de rug gezien

Houtskooltekening op papier. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1944.

Zittend figuur

Keramiek en plexiglass. Ingedrukt merk.

"De burgt onder sneeuw"

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd en gedateerd (19)74. Op de rugzijde getiteld.

"Wigwam"

Kleurcalcografie. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 1991. Links genummerd 22/80. Atelier Mauro Salvi, Todi.