CATALOGUS > LOT 289: Roger Somville (1923-2014)

"Modèle"

Gesigneerde vernis mou, gedateerd 1973 en genummerd 30/30

66 x 31 cm.
€ 100 - 150

Printen

Link per mail verzenden