CATALOGUS > LOT 118: Ecole XVIIe siècle / 17de eeuwse school

De Calvarieberg

Olieverf op paneel.
De afkorting SPQA (Senatus PopulusQue Athensis) en het wapenschild onderaan op het voorplan verwijzen naar de stad Aat.
160 x 160 cm.
€ 4000 - 5000

Printen

Link per mail verzenden