CATALOGUS > LOT 116: Ecole anglaise XVIIe s. / Engelse school 17de eeuw

Portret van edelman in harnas

Draagt het embleem met de spreuk van de Orde van de Kousenband. Olieverf op doek.

92 x 78 cm.
€ 2400 - 3000

Printen

Link per mail verzenden