CATALOGUS > LOT 104: Anonyme d´après le XVIIIe s. / Anoniem naar de 18de eeuw

Het lezen van de brief

Olieverf op doek.
Herkomst: Kasteel van Ruddervoorde
60 x 73 cm.
€ 500 - 700

Printen

Link per mail verzenden