CATALOGUS - VEILING 29-06-2021 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Fles houder

Wiskemann.
SCHATTING: 50 - 70 €

Sint Pieter

Zilver bezet met vier stenen. Keuren. Neogotische stijl.
SCHATTING: 250 - 350 €

Paar zoutvaatjes

Zilver. Londense keuren, eind 19de eeuw.
SCHATTING: 200 - 250 €

Art Deco servies

Bestaande uit een koffiekan, een theekan, een melkkan en een suikerpot. Zilver. Birmingham, zilversmid H.C.D. en jaarletter W.
SCHATTING: 600 - 800 €

Z.g. egoïst serviesje

Bestaande uit een theekannetje en theezeefje, een suikerpot en een gedekt potje. Versierd met een gekroonde arend met wapenschild. Zilver, 19de eeuw (keuren).
SCHATTING: 250 - 350 €

Deel van Art Deco servies

Bestaande uit een dienblad, een koffiekan en een melkkan. Zilver 800 p.m. Vervaardigd door Delheid.
SCHATTING: 600 - 800 €

Koffie- en theeservies

Een koffiekan,een theekan, een suikerpot, een melkkan en een ovalen dienblad. Zilver, keuren. Louis XVI stijl.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Paar Louis XV stijl kandelaars

Zilver 800 p.m., Duitse keuren.
SCHATTING: 800 - 1200 €

Set van vier bordenwarmers

Gegraveerd decor met een paard waarboven een kroon. Zilver. Londen, 1763-1764, zilversmeden John Parker et Edward Wakelin.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Strikvormige broche

18 kt geelgoud en witgoud; bezet met vier briljanten 0,08 kt en met negen kleine briljanten. Keuren.
SCHATTING: 550 - 700 €

Ring

18 kt geelgoud en witgoud. Bezet met een briljant van ongeveer 0,24 kt. en zestien briljanten aan de zijden. Keuren.
SCHATTING: 750 - 1000 €

Armband

18 kt witgoud; bezet met een vijfenzestigtal briljanten tezamen ongeveer 3,25 kt.
SCHATTING: 1600 - 1900 €

Ring

18 kt geel goud. Bezet met een uitneembare citrine en aan beide zijden vier rijen briljantjes 0,05 kt..
SCHATTING: 950 - 1200 €

Ring

18 kt geel goud. Bezet met een blauwe cabochon tourmaline. Keuren. Jaren 1950.
SCHATTING: 350 - 500 €

Ring

18 kt geel goud. Bezet met een groene chrysopraas en een briljant 0,10 kt. Gesigneerd en gemerkt.
SCHATTING: 1500 - 2000 €

Hanger

18 kt geelgoud, witgoud en hout. Gemerkt Cartier n° 126 395.
SCHATTING: 200 - 300 €

Futuro ring

18 kt wit goud. Bezet met een blauwe gefacetteerde spinel. Keuren.
SCHATTING: 850 - 1000 €

Ring

18 kt geelgoud en witgoud. Bezet met een briljant van ongeveer 1 kt. K-M kleur. VS1 helderheid. Zes briljanten aan de zijden.
SCHATTING: 2500 - 2800 €

Ring

18 kt geel goud. Bezet met een blauwe tourmaline +-11 kt. Keuren.
SCHATTING: 850 - 1000 €

Armband

Witgoud; bezet met tweeëndertig briljanten tezamen ongeveer 6+ kt.
SCHATTING: 3000 - 5000 €