CATALOGUS - VEILING 14-06-2022 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Twee bordjes, twee schaaltjes, een kopje met bordje en een bowl. Blauw decor. China (schilfers en scherfjes).
SCHATTING: 200 - 300 €

Gedekte suikerpot met twee handvatten

Blauw doorlopend decor met rivierlandschap. China, 19de eeuw.
SCHATTING: 80 - 120 €

Reeks van vijf borden

Blauw decor met rivierlandschap. China, eind 19de eeuw (scherfjes, schilfers).
SCHATTING: 300 - 400 €

Par vierkante tafeltjes

Hardhout versierd met kostbare voorwerpen Zwart gelakt blad met vogels op bloeiende takken. China.
SCHATTING: 500 - 700 €

Een kopje. Cheng-Hua merk; een stemcup; een bowl; een saké cup
SCHATTING: 400 - 500 €

Paar schalen

Blauw decor met landschap. China, 18de eeuw (schilfers, een gerestaureerd).
SCHATTING: 150 - 250 €

Paar vazen

Veelkleurig versierd met vrouwen en kinderen in een tuin en met inscripties. China, eind 19de / begin 20ste eeuw.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Reeks van twaalf borden

Versierd in Famille Rose kleuren met bloeiende takken en vogels. China, 18de eeuw (scherfjes, schilfers, drie gerestaureerd).
SCHATTING: 500 - 700 €

Vierzijdige vaas

Versierd in Famille Rose kleuren met bloeiende takken en vogels. China, een merk met zes karakters.
SCHATTING: 70 - 100 €

Paar knolvormige vaasjes

Blauw decor met bloeiende bloemenranken. China, 18de eeuw (scherfje aan de voetrand van een vaas).
SCHATTING: 800 - 1200 €

Paar kopjes en schoteltjes

Blauw décor. China. Kangxi, gemerkt (scherfjes).
SCHATTING: 300 - 400 €

Reeks van vijf borden

Versierd in Famille Rose kleuren met een bloemenvaas en een fruitschal in het midden. China, 18de eeuw (een gebarsten, een gerestaureerd, scherfjes). Bijgevoegd een Famille Rose bord.
SCHATTING: 500 - 700 €

Gedekte soepterrine op schotel

Blauw decor met bloemenmanden. China, eind 18de eeuw.
SCHATTING: 300 - 500 €

De terugkeer van de jacht

Schildering op zijde. China, 19de eeuw.
SCHATTING: 1500 - 2000 €

Grote schotel

Blauw, ijzerrood en goud decor. Chinees Imari, 18de eeuw (schilfertjes).
SCHATTING: 250 - 350 €

Groep

Gesneden rood koraal met drie armen en de voorstelling van vijf godheden. China.
SCHATTING: 3000 - 5000 €

Groep

Gesneden rood koraal met de voorstelling van twee godheden. China.
SCHATTING: 3000 - 5000 €

Groep

Gesneden rood koraal met vier armen en de voorstelling van zeven godheden. China.
SCHATTING: 4000 - 5000 €

Blauw decor met bloemen. China, 19de eeuw.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Gedekte eivormige vaas

Doorlopend veelkleurig decor met spelende kinderen. China, 19de eeuw (scherfjes, houten deksel).
SCHATTING: 200 - 300 €