CATALOGUS - Preview VEILING

Veiling:
Categorie:

Man en hond (1915)

Kleurkrijt op papier. Onderaan rechts gesigneerd.
SCHATTING: 8000 - 12000 €

Surrealistische compositie

Gouache, aquarel en Oost-Indische inkt op papier. Onderaan in het midden gesigneerd en gedateerd (19)90.
SCHATTING: 1200 - 1800 €

Logogram

Oost-Indische inkt op papier. Stempel van signatuur onderaan rechts.
SCHATTING: 3500 - 5000 €

He t bereiden van de maaltijd

Olieverf op paneel. Rechts in het midden gemonogrammeerd.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

"Maternité"

Diverse technieken op doek. Onderaan links gesigneerd. Op de rugzijde gesigneerd, getiteld en gedateerd 1994.
SCHATTING: 4000 - 5000 €

Het laatste oordeel

Olieverf op doek. ca. 1580
SCHATTING: 8000 - 12000 €

Compositie B 108

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd (19)75. Op de rugzijde gesigneerd, gedateeerd en genummerd B 108.
SCHATTING: 350 - 500 €

De kruisiging

Olieverf op boogvormig paneel. ca. 1550
SCHATTING: 4000 - 6000 €

Marine verte et d´or relevé avec personnages (1978)

Aquarel op papier. Onderaan rechts gesigneerd en genummerd XII.
SCHATTING: 1800 - 2500 €

Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek. Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd (18)65.
SCHATTING: 8000 - 12000 €

De slang

Kleuraquatint gedrukt op oud document. Gesigneerd en genummerd 6/99.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Zelfportret

Pentekening op papier. Onderaan rechts gesigneerd. Met aantekening van de kunstenaar.
SCHATTING: 400 - 500 €

Figuur

Olieverf op doek. Onderaan links gesigneerd en gedateerd 1966.
SCHATTING: 800 - 1200 €