CATALOGUS - VEILING 26-10-2021 om 14.00

Veiling:
Categorie:

Koffiekan

Goldsmith & Silversmiths Company Ltd 112 Regent street W.
SCHATTING: 200 - 300 €

Theekan

Geribd. Zilver, Londense keuren.
SCHATTING: 250 - 400 €

Kleine balustervormige koffiekan

Geribd en op voet. Versierd met acanthusbladeren en een dekselknop in de vorm van een bloem.
SCHATTING: 150 - 250 €

Schouwgarnituur

Pendule met geëmailleerde wijzersplaat geplaatst in een kar gemend door Amfitritis en getrokken door twee dolfijnen. Rechthoekige sokkel in geel Sienna marmer op vier tolvormige pootjes versierd met het hoofd van Neptunus in een medaillon. Twee kandelaars met twee armen gehouden door zittende zeemeerminnen. Geciseleerd en verguld brons. Napoleon III-tijdperk.
SCHATTING: 800 - 1200 €

-Twee diepe borden. Veelkleurig goudgehoogd decor met landschappen, Brussel. Bijgevoegd een ´sprinkler´.
SCHATTING: 50 - 70 €

Reeks van zes Gentse stadsgezichten

Facsimile lithografische reproducties van optische prenten.
SCHATTING: 150 - 200 €

"Flandriae Comitatus Descriptio"

Kaart van het graafschap Vlaanderen. Opgewerkte gravure.
SCHATTING: 250 - 350 €

Kleine reispendule

Geelkoper. Eind 19de eeuw.
SCHATTING: 200 - 300 €

Miniatuur commode

Blad in de vorm van deksel waaronder twee recipienten. Witgeaderd rood marmer, 18de eeuw (deksel gerestaureerd).
SCHATTING: 700 - 1000 €

Twee Perzische boekverluchtingen

Met de voorstelling van erotische taferelen. 19de eeuw.
SCHATTING: 350 - 500 €

Lot van drie opticaprenten

"Vue de Pondi Chery dans les Indes Orientales" - "La Bourse Royale à Londres" - "Vue perspective de la Grande rue de Nanquin ancienne ville de la Chine"
SCHATTING: 250 - 350 €

Gedekte terrine met twee handvatten

Mangaankleurig decor met gebladerte en bloemen. Aardewerk, Frankrijk, 18de eeuw (beschadigd).
SCHATTING: 400 - 500 €

Jagersdolk

Kling met een scherpe zijde. Handvat in groen getint ivoor. Koper en lederen schede. 19de eeuw.
SCHATTING: 400 - 500 €

Dolk van marine officier

Gegraveerde kling met een scherpe zijde. Heft met leeuwenkop en filigraanversiering. Brons, koper en lederen schede. 19de eeuw
SCHATTING: 400 - 500 €

Pendule

Verguld brons en witte marmer. Naar model van de bronsgieter François Vion. Louis XVI stijl, begin 19de eeuw.
SCHATTING: 1000 - 1500 €

Paar tweearmige wandlampen

Achterglasschildering, verguld stuc en metaal. Italië.
SCHATTING: 300 - 400 €

Rechthoekig doosje en eendje

Lapis lazuli.
SCHATTING: 100 - 120 €

Miniatuur

Portret van edelvrouw. Schildering op perkament. Frankrijk, 18de eeuw.
SCHATTING: 250 - 300 €

Windwijzer

In de vorm van een zeemeermin. Gehamerd metaal. 19de eeuw.
SCHATTING: 700 - 1000 €

Cylindervormige vaas omstreeks 1900

In groen overgaand glas. Opgelegd en geëtst decor.
SCHATTING: 350 - 500 €