LOT 117: Joos Van Cleve
(1485-1541) (entourage de / omgeving van / workshop of)
Saint Jérome à l´étude
Huile sur panneau.
Provenance: vente Christie´s, n° 775 ZA
collection privée
55 x 90,5 cm
€ 8000 - 12000