Volgende veiling - VEILING 28-5-2019 om 14u en 19u

Veiling:
Categorie:

Ronde schaal

Geslepen kristal.
SCHATTING: 50 - 70 €

Vaasje op voet

Gevlekt oranje glas. Gesigneerd op de voet.
SCHATTING: 300 - 400 €

Kelkvormige vaas op voet

Gemarmerd glas op oranje grond. Gesigneerd op de voet.
SCHATTING: 400 - 500 €

Lamp met bloem

Schacht en bloem in talosel. Stervormige basis in koper. Gesigneerd op de rugzijde van de bloem.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Vuursteenpistool

Ronde loop, gegraveerd beslag. 18de-19de eeuw.
SCHATTING: 200 - 250 €

Twee gedekte Louis XV stijl groentekommen

Bijgevoegd een gedekte soepkom en een gedekte groentekom. Verguld metaal.
SCHATTING: 100 - 120 €

Beker op voet

Gegraveerd decor met bloempjes en waterplanten. Zilver, Parijse keuren.
SCHATTING: 100 - 150 €

Rechthoekige plaat

Versierd met een stad en monumenten. Renaissance stijl. Gedreven zilver. Duitsland.
SCHATTING: 300 - 400 €

Ronde gedekte soepterrine

Twee handvatten en bovenop een denappel. Versierd met palmetten. Zilver, vervaardigd door de zilversmid Antoine Guillemin, 1809-1819.
SCHATTING: 1200 - 1500 €

Paar kandelaars

Balustervormige schacht op vierkante basis versierd met laurierslingers, parels en waterblaadjes. Zilver, keuren van Augsburg, Louis XVI tijdperk.
SCHATTING: 1000 - 1200 €

Onderlegger voor fles

Russisch zilver. Vervaardigd door de zilversmid P. Ovchinnikov, 1868. Bijgevoegd een rechthoekig doosje. Gegraveerd decor. Geniëlleerd zilver. Rusland, einde 19de eeuw.
SCHATTING: 200 - 300 €

Koffiepotje z.g. égoïste

Peervorm op drie pootjes. Met gespreide s-vormige ribben en versierd met acanthusbladeren, bloemen en schelp. Zilver, recht zijwaarts handvat in gedraaid en zwart gekleurd hout. Vervaardigd door de zilversmid Claude Joseph Fontaine in Parijs, 1772.
SCHATTING: 500 - 700 €

Paar kandelaars

Balustervormige schacht op geschulpte basis met gespreide s-vormige ribben; vetschaaltjes. Gegraveerde wapenschilden op de basis. Zilver. Vervaardigd door de zilversmid J.A. Gerardus L´Herminotte merkend met de letters GL. Keuren van Maastricht en gedateerd 1768-1770. Louis XV-tijdperk.
SCHATTING: 2500 - 3500 €

Schenkkan met ovaal bekken

Geciseleerd en gegraveerd decor met bloempjes. Zilver, vervaardigd door de zilversmid C.P. Vahland, 1819-1838.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Milieu de table

Schotel op vier pootjes met in het midden een schaal op voet geflankeerd door twee schaaltjes met putti. Engels zilver. Keuren van Birmingham gedateerd 1910. Vervaardigd door Elkington & Co.
SCHATTING: 3500 - 5000 €

Gouden dameshorloge "Santos Vendome"

Rond en met Romeinse cijfers. Gouden armband met schakels. Kwartsuurwerk.Vervaardigd door Cartier Parijs. In het oorspronkelijk doosje.
SCHATTING: 4000 - 5000 €

Opgetuigde olifant

Zilver. Indië.
SCHATTING: 800 - 1200 €

Victoriaans koffie- en theeservies in Indische stijl

Bestaande uit een koffiekan, een theekan, een melkkan en een suikerpot. Versierd met gebladerte in Indische stijl en reliefdecor met Indische goden. Gemerkt GOLDSMITHS ALLIANCE LIMITED CORNHILL LONDON. Vervaardigd door de zilversmid Samuel Smily en gedateerd 1877.
SCHATTING: 2500 - 3500 €

Schrijftafel

Met een schuinliggende klep waarachter zes laatjes (een ontbreekt) en op een onderstel met een lade in de riem. Rozehout ingelegd met ivoor met decor van een levensboom en bloeiende ranken. Engels-Indisch, eind 18de-19de eeuw, Vizagapatam.
SCHATTING: 2000 - 3000 €

Khmer hoofd van boeddha Shakyamuni

Gesneden zandsteen. 12de-13de eeuw.
SCHATTING: 2000 - 3000 €